fbpx

Bir masayı standartlıktan çıkararak interaktif ve dokunmatik bir bilgisayara çevirdiğimiz Touch Box® Desk projemiz ile normal bir mobilyadan dahi internete erişim, medya oynatımı, farklı monitörlere ekran paylaşımı gibi birçok işlevsel faktörü siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz.

Touch Box® Desk’in Multi-Touch Dokunmatik ve dayanıklı yüzeyi, ergonomik yapısı, fütüristik görünümü ve içerisinde kullanılan gelişmiş bilgisayarı sayesinde tek bir dokunuşla her daim interaktif olarak kişisel veya kurumsal verilerinize erişebilirliğinizi artırmayı hedefliyoruz.

Touch Box® Desk kullanım kolaylığı ile siz kullanıcılarımızın karşısına çıkmaktadır. Masa ergonomisindeki yapısı ile 4 tarafından da erişilebilinen ve birden fazla kullanıcıyı aynı anda interaktif işlemleri yapmaya davet eden Desk 32”-85” boyutları ile sınırsız bir dokunma alanı sunuyor.Touch Box® Desk askeri uygulamalar, haritacılık uygulamaları ve çoklu kullanıcı oyunlar ve benzeri içeriklerde en doğru alternatifler olacaktır.

Leave a Reply

Call Now ButtonHemen Ara